Mild frisse witte wijn met een mooie geur van ananas, peer en meloen. Lekker sappig van smaak ondersteund door dezelfde aroma’s. Een feestje in je glas.
- Bestel 1 voor €10,00 per fles en bespaar -18%
- Bestel 6 voor €8,45 per fles en bespaar 0%
- Bestel 9 voor €8,37 per fles en bespaar 1%
- Bestel 18 voor €8,20 per fles en bespaar 3%
- Bestel 120 voor €8,03 per fles en bespaar 5%
-
Scherp geprijsde kwaliteitswijnen
-
Gratis verzending vanaf 12 flessen of €100. Voor 17:00u besteld, morgen in huis
-
Klanten geven ons een 9,4!
-
Achteraf betalen mogelijk, u loopt geen risico

Cantine Lenotti
Al 12 jaar zijn onze best verkochte wijnen van Cantine Lenotti. En niet voor niets, stuk voor stuk kwaliteit van vooral lokale druivenrassen. Hier ligt dan ook het hart van eigenaar Claudio Lenotti, aandacht voor het gebied wat al duizenden jaren leeft van de wijnbouw. Dat gebied ligt voornamelijk rond het Garda meer in Noord-Italië, maar ook in de uitlopers van de Alpen ten noorden van de stad Verona.
Het gebied Veneto is vooral bekend van één van de mooiste wijnen van Italië: Amarone! Maar vergeet ook de Ripasso niet, zijn kleine broertje. Beide gemaakt van druivenrassen als Corvina, Rondinella en Molinara. Rassen die Cantine Lenotti ook gebruikt voor andere, prachtige rode wijnen. Voor witte wijnen wordt vooral gebruikt gemaakt van Garganega, Cortese of Trebbiano. Een andere kracht van Lenotti is dat zij geen sulfiet toevoegen, of ten minste minimaal. Dit zuivere karakter vind je in elke wijn van hen terug. Klanten die snel hoofdpijn van rode wijn krijgen, kunnen gerust de Rosso Passo eens proberen. Geregeld krijgen wij de reactie terug dat ze geen last hadden bij het drinken van één van de wijnen van Lenotti.
Wijnsoort | Witte wijn |
Land | Italië |
Wijnregio | Veneto |
Druivensoort | Pinot Grigio |
Oogstjaar | 2016 |
Volume | 750 ml |
Serveertemperatuur | 8-10°C |
Alcoholpercentage | 12,5% vol. |
Serveersuggesties | Lekker bij de borrel, charcuterie, salades en zachte kazen. |
Proefnotities | Mild frisse witte wijn met een mooie geur van ananas, peer en meloen. Lekker sappig van smaak ondersteund door dezelfde aroma’s. Een feestje in je glas. |
Wijnhuis | Cantine Lenotti |
Bewaarpotentieel | 1-2 jaar |
Vat rijping | Geen |
Allergenen | Bevat Sulfieten |