Volle, superzachte wijn. In de geur een vleugje cassis, kersen, pruimen en vanille. Intens en romig, met in de smaak heerlijk rijp zwart fruit en vanille. Verleidelijk lekker!
- Bestel 1 voor €8,05 per fles
- Bestel 6 voor €7,65 per fles en bespaar 5%

-
Scherp geprijsde kwaliteitswijnen
-
Gratis verzending vanaf 12 flessen of €100. Voor 15:00u besteld, morgen in huis
-
Klanten geven ons een 9,9!
-
Achteraf betalen mogelijk, u loopt geen risico

Farnese Vini
Farnese Vini is een professioneel wijnbedrijf dat in de afgelopen jaren is uitgegroeid tot een toonaangevend wijnhuis uit Zuid-Italië. Ze zijn diverse keren uitgeroepen tot beste wijnproducent van Italië en diverse wijnen hebben medailles en internationale trofeeën gekregen. Mede daardoor hebben ze nationale en internationale bekendheid gekregen. Hun thuisbasis is Castello Caldora, een kasteel uit de 16de eeuw in de Abruzzen, waar de geschiedenis nog springlevend is.
Hoogste kwaliteit ingrediënten
De wijnmakers van Farnese Vini gebruiken de hoogste kwaliteit ingrediënten voor hun wijnen. Daarbij maken ze gebruik van lokale druivenrassen, zoals de Montepulciano d’Abruzzo, Primitivo, Aglianico del Vulture, Fiano en Nero d’Avola. De wijngaarden van dit wijnhuis strekken zich uit in de Abruzzen, Puglia, Basilicata, Campania en Sicilië.
Sangiovese
Naast de Montepulciano-druiven beschikt men bij Farnese ook over veel Sangiovese, een druif waarvan een gewone Montepulciano d’Abruzzo maar 15% mag bevatten. Deze druiven doen het hier verrassend goed en leveren wijnen op met veel fruit, room en een mooie diepe kleur. Ze gaan in een wijn die een volstrekt ander karakter heeft dan een reguliere Montepulciano d’Abruzzo, de “Don Camillo”.
Wijnsoort | Rode wijn |
Land | Italië |
Wijnregio | Puglia |
Druivensoort | Sangiovese |
Oogstjaar | 2019 |
Volume | 750 ml |
Serveertemperatuur | 15-18°C |
Alcoholpercentage | 13% vol. |
Serveersuggesties | Goede combi met pasta met vleessaus, stoofpotten, lamsvlees, romige kazen met veel smaak. |
Proefnotities | Volle, superzachte wijn. In de geur een vleugje cassis, kersen, pruimen en vanille. Intens en romig, met in de smaak heerlijk rijp zwart fruit en vanille. Verleidelijk lekker! |
Wijnhuis | Farnese |
Bewaarpotentieel | 2-3 jaar |
Vat rijping | Geen |
Allergenen | Bevat Sulfieten |